14 сентябрь 2018

Каінетом Міністрів україни затверджені нові критерії, за якими оцінюється ступінь ризику, та періодичність перевірок

Каінетом Міністрів україни затверджені нові критерії, за якими оцінюється ступінь ризику, та періодичність перевірок

05 вересня 2018 року Постановою Кабінетом Міністрів України № 715 від 05 вересня 2018 року затверджені нові критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій.
Також вказаною постановою скасована постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1043 “Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 3, ст. 128).
Постанова Кабінету Міністрів України № 715 від 05.09.2018 р. надрала чинності та оприлюднена на офіційному сайті Кабінету Міністрів України та у базі "Законодавство України" Верховної Ради України.

Як зазначено у новині урядового порталу:
Прийняття документа вирішує питання приведення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки, у відповідність із законодавством та зменшує регуляторний вплив на суб’єктів господарювання.

Реалізація акта не потребуватиме додаткових витрат з державного бюджету.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 5 вересня 2018 р. № 715
Київ

Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій
Відповідно до частини другої статті 5 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій, що додаються.
2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1043 “Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 3, ст. 128).
Прем'єр-міністр України В.ГРОЙСМАН
Інд. 75


Джерело новини за посиланням: http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/715-2018-%D0%BFскачать dle 10.5фильмы бесплатно
Коментарі поки що відсутні.

Додати коментар!

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть два слова, що показані на зображенні: *
Спеціальна пропозиція
Здійснюємо інспектування в: