23 июль 2019

!УВАГА! АКЦІЯ!

!УВАГА! АКЦІЯ!

Орган з інспектування ТОВ «АГЕНЦІЯ НЕЗАЛЕЖНОГО ІНСПЕКТУВАННЯ «ЕКСПЕРТ» застосовує новий підхід у популяризації послуг з інспектування! Спираючись на багаторічний досвід, на результати спілкування із потенційними Замовниками (споживачами) послуг протипожежного призначення, Власниками бізнесів та підприємств, Керівниками суб’єктів господарювання, Виконавцями послуг протипожежного призначення тощо стосовно результатів інспектувань, стверджуємо наступне:
- результати інспектувань завжди позитивні! Тобто у розумінні ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2014 «Оцінка відповідності. Вимоги щодо роботи різних типів органів з інспектування» отримання будь-якого результату вже є позитивним результатом! Отриманий результат можливо аналізувати, обробляти, змінювати та застосовувати! Тому побоювання більшості Замовників з цього приводу навряд чи мають під собою об’єктивні причини!
- коли отримано результат «не відповідає», тобто наявні невідповідності – це навряд чи вирок! Звіт про невідповідність обов’язково містить перелік невідповідностей з нормативним обґрунтуванням. Саме тому цей результат має позитивну направленість, він дає можливість Замовнику належним чином організувати роботу над усуненням невідповідностей! Або наглядно інформує Замовників про недостатню якість отриманих послуг або неналежний протипожежний стан майна – і все це пов’язано з нераціональними витратами коштів. Незалежний та неупереджений статус Органу з інспектування типу «А» гарантує об’єктивне висвітлення наявності невідповідностей та їх фіксацію! Тобто Замовники застраховані від будь-яких суб’єктивних та сумнівних результатів – нам можно довіряти!
- коли отримано результат «відповідає», тобто невідповідності не встановлені – це прекрасна нагода зрадіти будь-якому Замовнику! Цей результат можливо підтвердити не тільки позитивним Звітом, а ще й відповідним Свідоцтвом або Сертифікатом. Такі свідоцтва або Сертифікати дуже важливі для споживачів товарів та послуг, оскільки підтверджують відповідність вимогам стандартів та інших норм! Таким чином товари та послуги стають більш цінними та привабливими!
- вартість послуг з інспектування…Так вартість послуг з інспектування навряд чи буде дешевою, оскільки це якісні послуги. Якість навряд чи може бути дешевою! І не будемо зосереджувати увагу на тих складових процесу/результату, які скриті від Замовників: підтримання компетенції персоналу на найвищому рівні, забезпечення нормативною літературою та базами даних, забезпечення програмними комплексами, забезпечення устаткуванням та засобами вимірювань, підтримання засобів вимірювання в придатному для застосування стані (калібрування), розробка та вдосконалення методів та процедур інспектування, та ще дуже багато складників.
Таким чином коли Замовник отримує послуги з інспектування та результат від нашої компанії – він отримує найякісніші послуги та найякісніший результат, який гарантовано Органом з інспектування ТОВ «АГЕНЦІЯ НЕЗАЛЕЖНОГО ІНСПЕКТУВАННЯ «ЕКСПЕРТ»!
Враховуючи вищевикладене, Орган з інспектування ТОВ «АГЕНЦІЯ НЕЗАЛЕЖНОГО ІНСПЕКТУВАННЯ «ЕКСПЕРТ» вирішує надати можливість більш широкому колу потенційних Замовників спробувати наші послуги – оголошує літню акцію!
Умови акції:
- в акції приймають учать заявки надіслані в період з 25 по 31 липня 2019 року*;
- заявки, що приймають участь в акції, виконуються за акційною ціною;
- за акційною ціною в межах однієї заявки здійснюється інспектування одного об’єкту** або за одним напрямком*** Сфери інспектування****;
- акційна ціна складає 50% від розрахункової*****;
- інші умови надання послуг з інспектування стандартні******.
Вище вагаєтесь? Тільки з послугами від Органу з інспектування ТОВ «АГЕНЦІЯ НЕЗАЛЕЖНОГО ІНСПЕКТУВАННЯ «ЕКСПЕРТ» Ви зможете оцінити якість та інші переваги послуг з інспектування!
Чекаємо Ваших замовлень!

* - заявки надіслані електронною поштою або надані в паперовому вигляді;
** - один об’єкт це одна одиниця до якої здійснюється інспектування за одним напрямком інспектування;
*** - напрямок інспектування відповідно до інформації за посиланням http://ani-expert.org.ua/letters/14-nformacya-pro-dyalnst.html
**** - Сфера інспектування це сфера діяльності в якій отримано акредитацію національного органу з акредитації, посилання для ознайомлення https://drive.google.com/file/d/1s8SgEkzcZTDLkDvZfLl7AG-NWCsCu9Vi/view
*****- розрахунок вартості здійснюється відповідно до встановленого порядку ОІ ТОВ «АНІ «ЕКСПЕРТ», при цьому витрати на відрядження сплачуються в повному обсязі;
****** - під стандартними умовами слід розуміти, що здійснення послуг відбувається згідно Процедур та Методів ОІ ТОВ «АНІ «ЕКСПЕРТ».
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Коментарі поки що відсутні.

Додати коментар!

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть два слова, що показані на зображенні: *
Спеціальна пропозиція
Здійснюємо інспектування в: