28 январь 2020

Важлива інформація

Практичні відповіді на риторичні запитанняЯк часто під час переговорів Вам доводилось чути наступні фрази "нам на вчора", "нам тільки печатку поставити" або "нам не потрібно ніяких звітів та інших документів - тільки підпишете і все"?
Напевне, ситуація знайома всім без виключень виконавцям послуг! Звісно з тими, чи іншими варіаціями на цю тему.
Міркувати про мету чи причини подібних запитань, досить марна справа! Але в нас є впевненість, що у потоці тендерно-договірних справ Замовники часто забувають про завершення процесів отримання послуг. А саме про кінцеву дату коли послуга буде вважатись отриманою та підтверджена її якість. Після чого Замовники із задоволенням сплачують договірні суми коштів Виконавцям послуг, які в свою чергу із радістю отримують бажану винагороду!
У Замовників часто виникають сумніви, щодо якості та обгрунтованості витрат коштів...
Саме в той час з'являються запитання, що позначені на початку статті.
Тому, ми вирішили донести до всіх просте пояснення неможливості задовольнити "швидкісних" замовлень!

На цьому малюнку
Важлива інформація

схематично зображено, що відбувається ПОСТІЙНО в Оргагі з інспектування ТОВ "АГЕНЦІЯ НЕЗАЛЕЖНОГО ІНСПЕКТУВАННЯ "ЕКСПЕРТ".
Ці процеси відбуваються паралельно, без перев та зупинок, постійно!
Тому не складно буде почути просту ідею та відчути її важливість: кожен Замовник має всої власні постреби та цілі, при цьому кожен Замовник є унікальним та важливим для нас! Але (і це погана новина), кожен Замовник навряд чи може стати найважливішим для нас, оскільки ВСІ Замовники мають цінність для нашої компанії, оскільки саме на задоволення потреб Замовників орієнтована наша діяльність!
Ми дуже цінуємо всіх Замовників, що цінують професійні якості нашого персоналу!
Колетиву нашої компанії дуже важлива увага до наших послуг! І саме тому ми відмовляємовсь визначати ієрархію Замовників!
На наш погляд таке пояснення буде більш зрозумілим та зручним до розуміння, замість обгрунтуваннями жорсткими вимогами "Настанови з якості" або "Порядком проведення інспектувань" тощо!
До речі! Хто вважає, що швидкість у стилі "на вчора" мало впливає на якість послуг з інспектування? Та взагалі на якість будь-яких послуг?

ТОМУ РАДИМО ЗАВЧАСНО ПРОДУМАТИ КІНЦЕВИЙ СТРОК, КОЛИ БАЖАНО ОТРИМАТИ ВИСНОВОК ПРО ВІДПОВІДНІСТЬ ПОСЛУГ АБО ПРОДУКЦІЇ!!!

Завжди відкриті до співпраці, Орган з інспектування ТОВ "АГЕНЦІЯ НЕЗАЛЕЖНОГО ІНСПЕКТУВАННЯ "ЕКСПЕРТ"!скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Коментарі поки що відсутні.

Додати коментар!

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть два слова, що показані на зображенні: *
Спеціальна пропозиція
Здійснюємо інспектування в: