18 июль 2021

З днем створення пожежного нагляду!

З днем створення пожежного нагляду!

Вітаємо з Днем ПОЖЕЖНОГО НАГЛЯДУ!
Вітаємо всіх причетних осіб, та бажаємо терпіння та уважності, кмітливості та точності - це важливо для здійснення діяльності за цим нелегким напрямом діяльності!!!
І хоча в теперішній час пожежний нагляд вже й зветься не так - Державний нагляд (контроль) у сфері техногенної та пожежної безпеки...
Але як його не назви - йому 94 роки. Вітаємо!
Так виглядало одне з перших видань положення:

З днем створення пожежного нагляду!

Ще невеличка довідка про історичні події в цей день:
Це йдень ввійшов в історію і великою пожежею, яка сталася у давньому Римі.
У ніч з 18 на 19 липня 64 року сталася одна з найстрашніших пожеж в історії Риму. До ранку полум'ям була охоплена велика частина міста. Безліч чудових храмів, палаців і громадських споруд перетворилося на руїни, сотні городян загинули, всюди панувала паніка. У ті дні в Римі розійшлися чутки, що він був підпалений за наказом імператора Нерона, який задумав "розчистити" столицю для подальшої грандіозної перебудови. Згідно з легендами, коли імператору розповіли про пожежу, він виїхав у бік Риму і спостерігав за всім з безпечної відстані. При цьому Нерон був одягнений в Театральний костюм, грав на лірі і декламував поему про загибель Трої. Пожежа вирувала п'ять днів. Як результат - повністю вигоріли чотири з чотирнадцяти районів міста, а ще сім сильно постраждали. Нерон нібито відкрив для залишилися без даху над головою людей свої палаци, а також зробив все необхідне, щоб забезпечити постачання міста продовольством і уникнути голодних смертей серед тих, що вижили. Але збожеволілий від горя народ зажадав розправи над винуватцями нещастя. Імператор, недовго думаючи, звинуватив в події недавно виниклу в місті християнську громаду, спровокувавши, таким чином, перші в Римській імперії гоніння християн. Щоб відновити місто, були потрібні величезні кошти. Провінції імперії були обкладені одноразовою даниною, що дозволило в порівняно короткі терміни відбудувати столицю заново. На згадку про пожежу імператор заклав "Золотий палац Нерона", який, на жаль, не був добудований. Цей комплекс досі є найбільшою з усіх монарших резиденцій, побудованих в Європі, а в світі поступається лише "Забороненому місту" - резиденції китайських імператорів.

З днем створення пожежного нагляду!
З днем створення пожежного нагляду!
З днем створення пожежного нагляду!
З днем створення пожежного нагляду!
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Коментарі поки що відсутні.

Додати коментар!

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть два слова, що показані на зображенні: *
Спеціальна пропозиція
Здійснюємо інспектування в: