03 декабрь 2018

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПОТЕНЦІЙНИХ КЛІЄНТІВ

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПОТЕНЦІЙНИХ КЛІЄНТІВ

Ви Власник нерухомості !? Або Ви Власник або керівник бізнесу, фірми і підприємства ?! Навіть Замовник будівництва або Інвестор?!?

Які у Вас стосунки з пожежною та техногенною безпекою? Ваше майно нерухомість в безпеці? Ваші проекти в безпеці? Ваші працівники та підрядники сумлінно виконують обов’язки по забезпеченню пожежної та техногенної безпеки?

Хто Вам взагалі сказав, що у Вас все добре і безпечно? Хто підтвердив? Ваші співробітники або підрядники? Ви їм довіряєте? Чи не приховують вони свою недбалість або некомпетентність?

Чи перестали відбуватися пожежі та аварії на об'єктах?!? Чи немає причин виникнення 227 пожеж щодня? Пригадуєте, що пожежі і аварії відбувалися завжди? І будуть відбуватися завжди! А пом’ятаєте скільки порушень було в приписі за наслідками останньої перевірки Державного наглядового органу? Чи не випадковість, що до цього часу Ви уникали трагічних випадків?

Вам набридло і Ви бажаєте зберегти своє майно, захистити від пожеж свої проекти? Ви можете стверджувати, що робите все для цього?

Вам допоможуть професіонали! Компетентність і незалежність яких підтверджена Атестатом про акредитацію Національного агентства акредитації України. Це Орган інспектування ТОВ «АГЕНЦІЯ НЕЗАЛЕЖНОГО ІНСПЕКТУВАННЯ «ЕКСПЕРТ »! Без штрафів та будь-яких санкцій!!!

Тільки Ми зможемо найбільш повно і компетентно проінспектувати від об'єктів нерухомості до підприємств, від новобудов до документації, від ресурсів підрядників до якості послуг, що ними надаються!

У Вас є унікальний шанс досягти нових результатів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки! Інспектування здійснюється від Вашого імені. Результати визнаються Державними органами!

Послуги надаються по всій території України!
Детальна інформація на нашому офіційному сайті http://ani-expert.org.ua/ .
Звертайтесь за тел. (056)-785-20-05 або електронною поштою ani-expert@i.ua .
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Коментарі поки що відсутні.

Додати коментар!

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть два слова, що показані на зображенні: *
Спеціальна пропозиція
Здійснюємо інспектування в: