25 декабрь 2016

УкрНДІЦЗ оприлюднив Реєстр НАПБ від 01.09.2016 року

УкрНДІЦЗ оприлюднив Реєстр НАПБ від 01.09.2016 року

Український науково-дослідний інститут цивільного захисту (УкрНДІЦЗ) оприлюднив Реєстр НАПБ від 01 вересня 2016 рокуУкраїнський науково-дослідний інститут цивільного захисту (УкрНДІЦЗ) на своєму офіційному сайті оприлюднив оновлену версію Реєстру нормативно-правових актів (НАПБ) в редакції від 01. вересня 2016 року.
ТОВ "АГЕНЦІЯ НЕЗАЛЕЖНОГО ІНСПЕКТУВАННЯ "ЕКСПЕРТ" одне з перших звернулось до керівництва ДСНС України та МВС України з проблемним питання про приведення Реєстра НАПБ та загальної нормативної бази з питань пожежної безпеки у відповідність із реаліями сьогодення. Також неодноразово зверталась увага на недоступність більшості НАПБ, які включенні до Реєстру. Недоступність таких нормативно-правових актів унеможливлює їх вивчення та виконання вимог.
Нажаль не дивлячись на обіцанки про долучення нашого колективу до роботи над цими питаннями, все пройшло максимально "не публічно". Але зменшення кількості НАПБ в теперішній редакції Реєстру демонтрує проведену роботу в цьому напрямку.
Керівництво ТОВ "АГЕНЦІЯ НЕЗАЛЕЖНОГО ІНСПЕКТУВАННЯ "ЕКСПЕРТ" дякує персоналу, який брав участь у аналізуванні старого Реєстру.
http://undicz.dsns.gov.ua/ua/Derzhavniy-reestr-normativno-pravovih-aktiv-z-pitan-pozhezhnoyi-bezpeki.htmlскачать dle 10.5фильмы бесплатно
Коментарі поки що відсутні.

Додати коментар!

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть два слова, що показані на зображенні: *
Спеціальна пропозиція
Здійснюємо інспектування в: