09 июнь 2017

9-го червня - Міжнародний день акредитації!

9-го червня - Міжнародний день акредитації!

9 червня-Міжнародний день акредитації.

Міжнародний день акредитації (International Accreditation Day) був заснований 9 червня 2008 року Генасамблеєю ILAC і IAF. Підставою свята послужила глобальна ініціатива, підтримана спільним рішенням Міжнародного Форуму з Акредитації (International Accreditation Forum, IAF) і Міжнародним співробітництвом з акредитації лабораторій (International Laboratory Accreditation Cooperation, ILAC) з метою залучення уваги до робіт, пов'язаних з акредитацією.

ILAC і IAF є організаціями, які займаються акредитацією випробувальних лабораторій і, відповідно, органів з сертифікації. Тому це свято, насамперед, слід розглядати як свято тих, хто проводить акредитацію за визнанням технічної компетентності випробувальних лабораторій (органів з сертифікації). Акредитація допомагає прийняти усвідомлене рішення при виборі лабораторії, тому що саме за допомогою акредитації показана компетентність, неупередженість і можливості лабораторії. У міжнародне співтовариство ILAC, створене понад 30 років тому, входять представники органів з акредитації з понад 70 країн.

Органами акредитації по всьому світу підписано Угоду, яка сприяє розширенню товарів і послуг за межами національних кордонів. Метою цієї Угоди є створення міжнародної основи для підтримки міжнародної торгівлі за допомогою зниження технічних бар'єрів. В результаті може бути реалізована одна з цілей вільної торгівлі: випробувано одного разу - прийнято скрізь (product tested once and accepted everywhere). Акредитація необхідна і в інших сферах діяльності.

Акредитація, акредитація (від латинського accredere - довіряти), в міжнародному праві - процедура призначення дипломатичного представника (або постійного представника держави при будь-якої міжнародної організації). Акредитації підлягають також представники засобів масової інформації при їх призначенні на роботу в іншій країні, при висвітленні міжнародних конференцій, зустрічей глав держав, а також представники іноземних фірм, що працюють в іншій державі.

Журналісти акредитуються при прес-службах парламентів, конгресів, форумів, інших подій або міжнародних організацій або офіційних державних службах зв'язку з пресою країни перебування. В процесі акредитації їм видаються посвідчення, що дають право участі в заходах для преси. Торгові та комерційні представники акредитуються при торгово-промислових палатах або асоціаціях, а також на відповідних виставках, ярмарках. І щорічно 9 червня День акредитації відзначається по всьому світу в країнах, де існують подібні служби, і кожен рік він проходить під певною темою, пов'язаною з акредитацією.
ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ!!!
Схожа стаття за посиланням: http://ani-expert.org.ua/letters/31-vtanya-z-mzhnarodnim-dnem-akreditacyi.htmlскачать dle 10.5фильмы бесплатно
Коментарі поки що відсутні.

Додати коментар!

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть два слова, що показані на зображенні: *
Спеціальна пропозиція
Здійснюємо інспектування в: