06 апрель 2018

Затвердженно критирії визначення ступеню ризику ліцензіатів

Затвердженно критирії визначення ступеню ризику ліцензіатів

На сайті Урядового порталу розміщено новину та оприлюднено новий нормативно правовий акт - "Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, у сфері надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, і встановлюється періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою з надзвичайних ситуацій" затверджені Постановою Кабінету Міністрів України № 246 від 04 квітня 2018 року.
Я йдеться у релізі:

"Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, у сфері надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення. Також визначено періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою з надзвичайних ситуацій.
Документом удосконалено державне регулювання господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, у зазначеній сфері та зменшує тиск органів державного нагляду (контролю) на суб’єктів господарювання.
Рішення прийняте відповідно до законів України “Про ліцензування видів господарської діяльності”, “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” та з урахуванням вимог Методики розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю)."

Джерело інформації: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-zatverdzhennya-kriteriyiv-za-yakiскачать dle 10.5фильмы бесплатно
Коментарі поки що відсутні.

Додати коментар!

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть два слова, що показані на зображенні: *
Спеціальна пропозиція
Здійснюємо інспектування в: