11 апрель 2016

Проведення спеціального навчання з питань пожежної безпеки ― ПОЖЕЖНО-ТЕХНІЧНИЙ МІНІМУМ

Проведення спеціального навчання з питань пожежної безпеки ― ПОЖЕЖНО-ТЕХНІЧНИЙ МІНІМУМ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
«АГЕНЦІЯ НЕЗАЛЕЖНОГО ІНСПЕКТУВАННЯ «ЕКСПЕРТ»
ПРОПОНУЄ:

Проведення спеціального навчання з питань пожежної безпеки ― ПОЖЕЖНО-ТЕХНІЧНИЙ МІНІМУМ.
Нормативно-правові акти з цього питання:
1) Кодекс цивільного захисту України;
2) "Порядок навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях" затвердженого постановою Кабинету Міністрів України № 444 от 26.06.2013 року;
3) НАПБ А.01.001-2014 "Правила пожежної безпеки в Україні"
4) "Порядок затвердження програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки, організації та контролю їх виконання" затвердженого наказом МВС України № 935 от 11.09.2014 року.
ТОВ "АНІ "ЕКСПЕРТ" має затверджену та узгоджену ДСНС програму відповідно до вимог Наказу МВС України № 935 від 11.09.2014 року.

Реалізація програми навчання розрахована на 16 та 24 години.

Під час проведення занять передбачено використання положень, наказів, інструкцій тощо з питань пожежної безпеки підприємства працівники якого навчаються.

Категорії працівників: 1) до обов’язків яких належить організація та забезпечення виконання вимог пожежної безпеки - керівники, інженерно-технічйний персонал (один раз на 3 роки); 2) до обов’язків яких належить виконання вимог пожежної безпеки - робітники зайняті на роботах з підвищеною пожежною небезпекою (у вибухо- та пожежонебезпечних умовах) (один раз на рік).
За результатам перевірки знань (за позитивних результатів), що проводиться після навчання, оформлюються та видаються посвідчення встановленого зразка.

Можливо проведення навчання з виїздом на Ваше підприємство!

Вищевикладене не є основною діяльність ТОВ «АНІ «ЕКСПЕРТ». ТОВ «АНІ «ЕКСПЕРТ» є органом оцінки відповідності – інспекційним органом у галузі пожежної та техногенної безпеки. Здійснює діяльність з оцінки відповідності у галузі пожежної та техногенної безпеки відповідно до ISO/IEC 17020 «Оцінювання відповідності. Вимоги щодо діяльності різних типів органів, що здійснюють інспектування»

Також маємо можливості по інструктуванню та роз’ясненню отриманих результатів, щодо невідповідностей вимог пожежної та техногенної безпеки.

З повагою,
Директор
ТОВ «АНІ «ЕКСПЕРТ» Маркін С.О.
Проведення спеціального навчання з питань пожежної безпеки ― ПОЖЕЖНО-ТЕХНІЧНИЙ МІНІМУМ Проведення спеціального навчання з питань пожежної безпеки ― ПОЖЕЖНО-ТЕХНІЧНИЙ МІНІМУМ
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Коментарі поки що відсутні.

Додати коментар!

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть два слова, що показані на зображенні: *
Спеціальна пропозиція
Здійснюємо інспектування в: